Ministranti blanenské farnosti

Dnes je neděle 16. 8. 2015, svátek má Hana. Odměna pro nejlepší z celoroční hry bude bowling i s překvapením! Služby na Boží tělo. Pod tímto článkem naleznete rozpis služeb na nedělní mši slavnosti Božího těla s Prvním svatým přijímáním. Sraz na nácvik v 930 před kostelem! Pořadí ministrantské hry týden před ukončením! Celoroční hra nám finišuje, máte poslední šanci získat nějaké bodíky. V sobotu na ministrantské pouti jich bude k dispozici velké množství, tak se určitě zúčastněte! Svatý Týden je v plné.

OVERVIEW

The domain ministrant.farnostblansko.cz currently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have examined seventeen pages within the website ministrant.farnostblansko.cz and found eighteen websites referring to ministrant.farnostblansko.cz. We were able to detect one public network sites acquired by this website.

MINISTRANT.FARNOSTBLANSKO.CZ TRAFFIC

The domain ministrant.farnostblansko.cz has seen variant quantities of traffic all through the year.
Traffic for ministrant.farnostblansko.cz

Traffic ranking (by month) for ministrant.farnostblansko.cz

Traffic ranking by day of the week for ministrant.farnostblansko.cz

Vítejte Farnost Blansko

Vítáme Vás na stránkách blanenské farnosti. Město Blansko připravilo rekonstrukci ulice Komenského. etapě bude rozkopaný úsek mezi Charitou a křižovatkou s ul. etapě pak úsek od kolejí k Charitě. Do oblasti bude komplikovaný vjezd a znemožněno stání a parkování na silnicích. Prosíme, abyste s tím počítali. Bližší informace na stránkách města. V době velikonočních prázdnin 29. března je pro děti z prvního stupně.

WHAT DOES MINISTRANT.FARNOSTBLANSKO.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of ministrant.farnostblansko.cz Mobile Screenshot of ministrant.farnostblansko.cz Tablet Screenshot of ministrant.farnostblansko.cz

MINISTRANT.FARNOSTBLANSKO.CZ SERVER

We identified that a lone root page on ministrant.farnostblansko.cz took one thousand seven hundred and fifty-eight milliseconds to download. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
46.149.113.145

We discovered that this domain is operating the Apache operating system.

Ministranti blanenské farnosti

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain ministrant.farnostblansko.cz had the following in the homepage, "2015, svátek má Hana." We observed that the webpage stated " Odměna pro nejlepší z celoroční hry bude bowling i s překvapením! Služby na Boží tělo." It also stated " Pod tímto článkem naleznete rozpis služeb na nedělní mši slavnosti Božího těla s Prvním svatým přijímáním. Sraz na nácvik v 930 před kostelem! Pořadí ministrantské hry týden před ukončením! Celoroční hra nám finišuje, máte poslední šanci získat nějaké bodíky. V sobotu na ministrantské pouti jich bude k dispozici velké množství, tak se určitě zúčastněte! Svatý Týden je v plné."

SEEK MORE WEB SITES

Ministranti Prakšice

Vytvořte si vlastní web zdarma! Moderní webové stránky za 5 minut.

Orel Velká Bystřice Orel Velká Bystřice, župa Šrámkova

Orel Velká Bystřice, župa Šrámkova. Letní dětský tábor Travná 2015. Historie a foto z orelských akcí. Kuličkiáda a dětský den 2015. Fotografie a videa z Orelských akcí. Odjezd na letní tábor 2015.

Orel Vizovice

Vítejte na stránkách jednoty Orel ve Vizovicích. Naše jednota spadá pod vedení župy Velehradské. Hlavní náplní naší práce je rozvoj tělesné a duševní stránky člověka, zejména dětí a mládeže, postavené na základě křesťanské víry. Pořádáme organizované poutě po okolí a účastníme se společných orelských akcích.

varhaníci Prakšice

FARNÍ KOSTEL - UHERSKÝ BROD. KLÁŠTERNÍ KOSTEL - UHERSKÝ BROD. Vítáme vás na stránkách varhaníků a hudebníků. Hudba, kterou interpretujete, není pouhým doplňkem či. Je sama o sobě liturgií. Web zadarmo a jednoduše Webnode. Vytvořte si vlastní web zdarma! Moderní webové stránky za 5 minut.